Adagnito - Zadania domowe..z nami je zrobisz!

Menu


Szkoła Podstawowa


Gimnazjum

Adagnito.edu.pl » Regulamin

Ogólne zasady korzystania z serwisu

Serwis Adagnito.edu.pl jest stroną o charakterze edukacyjnym, przeznaczona dla młodzieży szkolnej. Obejmuje programowo szkoły podstawowe klas od czwartej do ósmej oraz szkoły średnie. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. W serwisie znajdują się dodatkowe materiały, które wymagają opłacenia dostępu (konta premium).

Misją serwisu jest udostępnianie proponowanych przez nas odpowiedzi do zadań z książek podstawy programowej w polskim szkolnictwie. Serwis powstał po to, by uczniowie z wyżej wymienionych szkół, mogli sprawdzać swoje prace domowe i porównywać odpowiedzi z proponowanymi przez nas.

Aby użytkownicy serwisu mogli zrozumieć problem poruszany w zadaniu, w każdym możliwym zadaniu dołączane są rozwiązania z kompleksowymi działaniami. Zależy nam na tym, aby jakość oferowanych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie, dlatego w przypadku zadań, które wymagają odpowiedzi w postaci graficznej, również w naszym serwisie umieściliśmy wiele grafik obrazujących przykładowe rozwiązanie danego zadania.

Polityka prywatności

Serwis jest pełnoprawnym właścicielem treści zamieszczonych na stronie. Nie zezwalamy na kopiowanie treści z naszego portalu na strony z którymi nie współpracujemy, bez naszej zgody. Osoby łamiące ten punkt regulaminu, mogą zostać obarczone odpowiedzialnością karną za przypisywanie sobie cudzej własności (naruszenie praw autorskich).

Serwis Adagnito.edu.pl nie bierze odpowiedzialności za wartości zamieszczone w treści tekstów przesłanych do serwisu przez osoby trzecie oraz oświadcza, że nie jest ich autorem. Nie bierze także odpowiedzialności prawnych za niniejsze treści oraz w przypadku naruszenia zasad prywatności zobowiązuje się do usunięcia treści naruszającej prywatność z serwisu o której mowa powyżej. Zapis ten, dotyczy treści przesłanych przez użytkowników, którzy posiadają konto na stronie i korzystają z dodatkowych funkcji (tj. ogólnego systemu współpracy między użytkownikami).

Postanowienia końcowe

W przypadku naruszenia prywatności, próby plagiatu przez osoby trzecie lub jednego z pracowników serwisu, administracja usuwa treści naruszające prywatność autora, w przypadku przypisania sobie dzieła literackiego, udostępnia dane osobowe autorowi w celu przekazania sprawy odpowiedniemu organowi.

Odpowiedzi do zadań znajdujące się na stronie, są własnością serwisu Adagnito.edu.pl lub jego użytkowników. Opracowywane przez pracowników serwisu nie podlegają naruszeniu prywatności, ponieważ publikowane informacje są efektami długiej pracy autorów współtworzących serwis lub osób pracujących dla serwisu, czyli podwykonawców, którzy uprzednio zgodzili się na publikacje treści w naszym serwisie oraz zgadzają się na przypisanie praw autorskich na korzyść serwisu Adagnito.edu.pl lub praw do publikowania przez serwis treści w ich imieniu z możliwością czerpania zysków z tej czynności, zastrzegając zachowanie praw autorskich przez autorów.

Korzystanie z serwisu zostało podzielone na treści bezpłatne (nie wymagające konta dostępu) oraz treści płatne (dostępne tylko dla użytkowników posiadających konto w serwisie oraz aktywny status konta premium). Informacje na temat konta premium, znajdują się pod tym adresem.

Każdy użytkownik odwiedzający serwis zgadza się i akceptuje zasady działania serwisu, niniejszy regulamin będący jedynym oficjalnym regulaminem serwisu oraz Politykę Prywatności zapisaną w poprzednim punkcie niniejszego regulaminu.

Adagnito.edu.pl © 2009 - 2018, Zadania domowe..z nami je zrobisz!

Regulamin | Facebook