Adagnito - Zadania domowe..z nami je zrobisz!

Menu


Szkoła Podstawowa


Gimnazjum

Adagnito.edu.pl » Pomoc

Jak działa Adagnito.edu.pl?

Strona Adagnito.edu.pl działa w bardzo prosty sposób. Na stronie znajdują się odpowiedzi do zadań domowych, które przygotowane zostały dzięki osobą tworzącym ten serwis. Użytkownicy tego serwisu korzystając z niego, porównują swoje odpowiedzi i rozwiązania prac domowych z tymi, które zostały udostępnione przez nas. Często jest tak, że uczniowie lub nawet rodzice nie wiedzą jak podejść do danego zadania, właśnie po to powstała strona Adagnito.edu.pl.

Czy korzystanie z Adagnito.edu.pl jest darmowe?

Korzystanie z portalu jest darmowe i nie wymaga płatności od użytkowników za korzystanie z podstawowych treści. Dla bardziej wymagających użytkowników przygotowane zostały również treści premium oraz system wsparcia dla zarejestrowanych użytkowników.

Co to jest konto Premium?

Konto Premium jest to rozszerzone konto podstawowe z możliwością używania treści premium i kilkoma udogodnieniami, których korzystanie na pewno pomoże użytkownikowi na szybsze odnalezienie poszukiwanych przez niego treści.

Czym różni się konto podstawowe od konta Premium?

Konto podstawowe jest kontem, które nie wymaga opłat za korzystanie z serwisu. W ramach konta podstawowego, użytkownik może przeglądać podstawowe treści umieszczone na stronie (nie jest nawet wymagane konto na stronie) oraz korzystać z ogólnego systemu wsparcia użytkowników (wymagane konto), dzięki czemu może zadawać Pytania Specjalne. Konto Premium jest wzbogacone o treści Premium w porównaniu do konta podstawowego, posiada również nielimitowaną możliwość korzystania z Pytań Specjalnych (w przypadku konta darmowego jest to uzależnione od ilości punktów PS - punkty specjalne).

Co to są Pytania Specjalne?

Pytania specjalne są czymś dzięki czemu możesz zapytać użytkowników serwisu o treść zadania, którego nie znalazłeś w naszym katalogu treści a odpowiedź na zadane pytanie jest Ci niezbędna do podjęcia nauki lub opracowania jakiegoś zadania. Za najtrafniejszą odpowiedź na Pytania Specjalne, autor przyznaje punkty PS, które osoba udzielająca najtrafniejszej odpowiedzi może wykorzystać w przyszłości gdy sama okaże się, że jest w potrzebie.

Czego nie wolno robić?

Nie wolno korzystać w serwisu sposób niezgodny z Regulaminem serwisu. Nie wolno nadużywać Systemu Wsparcia Użytkowników do reklamowania, prowadzenia jałowych dyskusji, obrażania, przeklinania, propagowania treści niezgodnych z prawem obowiązującym w Polsce oraz kopiować treści zastrzeżonych regulaminem oraz prawnie na inne portale bez zgody administracji serwisu.

Jak szukać odpowiedzi?

Odpowiedzi wyszukujemy za pomocą wyszukiwarki, umieszczonej w menu użytkownika, znajdującym się w głównej sekcji strony, po zalogowaniu się przez użytkownika na stronę. Jeżeli szukasz odpowiedzi stałych, czyli treści darmowych lub treści premium, możesz po prostu skorzystać z katalogu menu, znajdującego się po lewej, wybierając szkołę, klasę, książkę (podręcznik lub zeszyt ćwiczeń) i stronę na której znajduje się interesująca Cię treść.

Jak usunąć konto z Adagnito.edu.pl?

Jeżeli chcesz usunąć swoje konto z Adagnito.edu.pl, należy zgłosić taką prośbę za pomocą formularza kontaktowego a następnie w ciągu 72 godzin otrzymasz odpowiedź decyzyjną. W przypadku usunięcia konta zapytamy o powód.

Co zrobić gdy znalazłeś błąd na stronie?

Podczas sprawdzania zadania domowego zauważyłeś, że w serwisie brakuje jakiegoś zadania? Jeden z linków nie działa lub dostrzegłeś inny błąd? Powiadom nas o tym koniecznie, pomóż nam udoskonalić serwis! Skorzystaj z formularza kontaktowego, którego wypełnienie nie zajmie Ci więcej niż 5 minut.

Adagnito.edu.pl © 2009 - 2018, Zadania domowe..z nami je zrobisz!

Regulamin | Facebook