Adagnito - Zadania domowe..z nami je zrobisz!

Menu


Szkoła Podstawowa


Gimnazjum

Adagnito.edu.pl » Konto premium

Funkcje konta premium

Konto premium jest wzbogaconym kontem podstawowym, które umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji dostępnych w serwisie. Każdy użytkownik ma możliwość podbudowania swojego konta do wersji premium.

Funkcje, które użytkownik otrzymuje dodatkowo dzięki podbudowie konta do konta premium to dostęp do treści premium (większość ważnych treści potrzebnych każdemu użytkownikowi serwisu) oraz możliwość korzystania z Systemu Wsparcia Użytkownika bez ponoszenia dodatkowych opłat punktowych (w momencie dodania zadania/zapytania do Systemu Wsparcia Użytkownika w przypadku konta podstawowego odejmowany jest jeden Punkt Specjalny).

Sposoby na podbudowę konta

Pierwszym ze sposobów na podbudowę konta jest możliwość wysłania wiadomości SMS Premium. (więcej informacji wkrótce).

Drugim sposobem aby konto podstawowe stało się kontem premium, jest skorzystanie z wymiany Punktów Specjalnych na dostęp do treści premium. Punkty możecie wykorzystać na zakup jednego z dwóch pakietów:
- 10 pkt za 1 dzień dostępu do treści premium
- 50 pkt za 7 dni dostępu do treści premium


Kolejnym sposobem na uzyskanie dodatkowo konta premium nie ponosząc dodatkowych kosztów, jest wzięcie udziału w codziennych konkursach prowadzonych na naszym Fanpage znajdującym się na portalu społecznościowym Facebook. Wynik zadania konkursowego wysyłacie na podstronie "Darmowy kod dostępu", znajdującej się w panelu od razu na głównej stronie po zalogowaniu się na konto.

Adagnito.edu.pl © 2009 - 2018, Zadania domowe..z nami je zrobisz!

Regulamin | Facebook